Sprzęt, który wykorzystujemy

w codziennej pracy jest
nieodłącznym elementem
najwyższej jakości leczenia

Dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy diagnozować dokładniej, zobaczyć więcej, zapewnić długotrwałe efekty i wspomagać naturę w jej procesach. Dbamy o szczegóły, bo chcemy mieć pewność, że oferujemy to, co najlepsze. Zarówno aparatura jaką dysponujemy, jak i implanty, narzędzia, kompozyty do wypełnień oraz całe zaplecze materiałowe, to najlepsze produkty dostępne na rynku.

tomograf

Tomograf

Planmeca

to diagnostyczne serce naszej Kliniki. W najdrobniejszych szczegółach pozwala zaplanować przebieg zabiegu implantologicznego.

mikroskop

Mikroskop

Karl Kaps

to najdokładniejsze urządzenie wykorzystywane w endodoncji. Dzięki niemu możemy precyzyjnie i dokładnie prowadzić leczenie kanałowe.

mikrospkop-03

Oprogramowanie

Facilitate

pozwala nam w technice 3D projektować prace protetyczne osadzone na implantach, co gwarantuje osiągnięcie oczekiwanego efektuestetycznego.

  • Kredyt zaufania, jakim obdarza nas każdy Pacjent, jest najwyższym wyrazem uznania dla naszych umiejętności. Jednocześnie czujemy się zobowiązani, aby każdy Pacjent mógł w pełni świadomie zobaczyć wszystko na własne oczy.

    Dysponujemy między innymi profesjonalną kamerą wewnątrzustną oraz zaawansowanym oprogramowaniem, który w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób tworzy wizualizacje możliwych metod leczenia.

    Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, nie ma kompromisów. W każdym najdrobniejszym detalu dbamy o Twój uśmiech i dobre samopoczucie. Dlatego w Prestige Dent, jako pierwsi w Polsce, zastosowaliśmy światowej klasy system SAP Business One, który wspomaga koordynację kluczowych procesów zachodzących w Klinice. To dzięki niemu zbieramy informacje o wizytach, przypominamy o kontroli czy dysponujemy historią leczenia.

    Wszystkie technologie i sprzęt, który wykorzystujemy, mają służyć Tobie. To również dzięki nim możemy spełnić obietnicę Gwarancji Opieki Stomatologicznej Prestige Dent.

    Rozwiń
Pierwsza wizyta

Preferowany termin wizyty

oddo

JACEK KOZIK DAMIAN NASULICZ EUGENIUSZ NOSOW BARTŁOMIEJ KARAŚ JOANNA DZIOK JULIA NOSOW KATARZYNA BORUCKA MARTA BEDNARSKA MARCIN LUDWICKI